| SimoneGanu10 a întrebat:

Urgent. Acum un sfert de ora cainele meu m-a muscat de penis. A inceput sa imi curga un pic de sange dar acum s-a oprit. A inceput sa ma usture. Este grav? Ce ar trebui sa fac? Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se poate coase, dar si taia.
Cainele a actionat, doctorul va decide...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva nu am mai auzit... Dar ce faceai cu cainele tau daca s-a ajuns aici? E vaccinat? Eu zic sa dezinfectezi cu spirt si fuga medic.

| Arthiom a răspuns:

Te duci la medic de urgenta. In primul rand, organele genitale atat barbatesti cat si femeiesti sunt mult mai sensibile la infectii sau alte rani decat alte parti ale corpului. Cainele ala putea fi turbat sau sa aiba rabie, ori alta boala caz in care daca nu te duci la medic o sa iti cante preotul inainte de culcare. Dar chiar si daca acel caine nu ar fi avut nici o boala, tot poti sa te alegi cu mama infectiilor in scula pentru ca gura si dintii unui caine sunt pline ochi cu bacterii si microbi.

| missfatadelatara a răspuns:

Divorțează de el.

Răspuns utilizator avertizat
| AleexisViol3t a răspuns:

Cum a ajuns câinele sa faca asa ceva? Ce sa zic, du-te la doctor, poate deveni destul de urâtă "treaba"asta.

| PetruZMihai a răspuns:

Du-te la doctor!

| donarcostica a răspuns:

Cum a ajuns un caine sa te muste de penis!? ori e la vrajeala. ori ai ceva fetisuri cu cainii... nu prea am vazut sa sare la oua un caine. dar mna. du-te la doctor ce naiba sa faci? Fugi!

| Arthiom a răspuns (pentru donarcostica):

Eu am vazut la strand ceva asemanator, a iesit nenea din apa, s-a dus dupa o bere si pe langa bar erau cativa maidanezi, nu i-a placut fata lor, a dat un picior la un caine si ala numai numai sa il muste de nuci :]]

| floresdemayo a răspuns (pentru donarcostica):

Dacă ai ști tu ce simplu e... : ))
http://imgur.com/a/cgCMZ

| ShahMeN a răspuns:

Taio