| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare tuturor,
O tuse stranie la un catel Akita Inu Japonez 3 anisori,ce credeti ca ar putea avea?
O inflamatie la laringe, o raceala sau o criza?
O sa merg la Dr, dar vreau sa aflu si parerile voastre, poate a mai intampinat cineva pana acum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Si daca ai afla cu ce te ajuta? Asteapta ziua cand mergi la medicul veterinar si acesta iti va spune exact. Nu putem presupune ce are catelul tau.
Sanatate!

| sabin89 a răspuns:

Să nu aibă covid happy