| Park1Suin a întrebat:

Am abia 14 ani insa doresc foarte mult sa aflu si parerile voastre, pentru ca la anul voi da teza si nu stiu cum ar fi cel mai bine sa procedez : sa plec la un colegiu din Moldova (pentru ca acolo si traiesc), sa-mi continui studiile la liceu sau sa-i urmez dorinta mamei de a continua studiile in Romania?
Voi cum credeti ca ar fi mai bine?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca ar fi mai bine in Romania dar trebuie sa fii pregatita sa infrunti rautatile colegelor din Romania. Moldovencele sunt mai cuminti dar tot au un pic de rautate in ele.

| MskDesign a răspuns:

Sa inteleg ca esti din Republica Moldova?
In Romania actuala, cred sincer ca ai mai multe posibilitati si cred, de asemenea, ca mama ta iti vrea binele.

| Pulbere_Vlada_1995 a răspuns:

In Romania e cel mai bine!