| Visan_Dragos_1979 a întrebat:

Am o catelusa de 2 ani gestanta la prima fatare.s-au implinit 63 de zile si e foarte agitata dar nu se dilata...Pot face injectia de dilatare? Sau sa mai astept sa declanseze singura?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"pot face injectia de dilatare?"

- dacă ai pregătire de specialitate de ce ne întrebi pe noi
- dacă n-ai pregătire de specialitate și ții la cățelușa ta, de ce întrebi pe forumul ăsta? Du cățelușa la veterinar cât mai repede.

| AleksandruNedim a răspuns:

Domnule Visan...atat de neimportanta crezi ca este viata cainelui tau incat sa intrebi pe un site oarecare daca sa ii faci injectie sau nu? Du-te la veterinar cu ea daca nu ai pregatire. Poate moare din pricina ta.