| Ciprian098 a întrebat:

Am o femela rottweiler de 1 an jumatate. Am luat-o de la un vecin acum 2 luni. I-am ingradit.i-am facut cusca, dar inca nu am apucat sa ii torn placa de ciment jos. Dupa cum a plouat si a nins zilelea astea are foarte mult noroi acolo. Are ceva daca mai sta cateva saptamani asa?
Ati putea sa imi dati si niste exemple de mancaruri pentru ea preparate in casa?
FUNDA!

1 răspuns:
| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Mancaruri nu prea stiu :l Cauta pe net.
Eu zic ca o sa raceasca sau ceva :l Cand e iarna si mai vad un maidanez imi vine sa plang. crying Saracii catei sad In casa nu stiu daca poti tine un rottweiler dar incearca sa o tii la caldurica big grin