| ZeePinkStar a întrebat:

Buna ziua happy Am o pisica, iar de cateva zile are la ochi albeata, stiti care este motivul sau ce as putea sa ii fac? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Samarra a răspuns:

- Off topic -
De unde stiti voi ma ca are cataracta? Ati consultat pisica prin telepatie? Doamne ce oameni..cu diagnosticele lor. Asta poate spune doar un medic veterinar, nu un om care sta si da sfaturi.
-On topic-
Probabil este o scurgere, urdori sau altceva. Du-te cu ea maine la medicul veterinar, dupa consultatie iti va spune ce are si iti va da picaturi si probabil antibiotic. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Are cataracta. cere la farmacia veterinara ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Are o problema de sanatate la ochi.
Du-te cu ea la veterinar.
Te pup!

| Northern a răspuns:

Poate are cataracta.Si eu am avut un motan care a avut o problema asemanatoare, l-am dus la veterinar si mi-a dat niste picuri (nu mai stiu cum se numea produsul dar stiu ca s-a vindecat).Ai grija mergi rapid la veterinar ca poate orbi.