| anonim_4396 a întrebat:

Am sau nu voie sa ies la o partida de fotbal in aceasta perioada?

Răspuns Câştigător
| Recenz0r a răspuns:

Salut,din punctul meu de vedere, practic si normal tu ar trebui sa te duci pe un teren sau la o sala care este cu totul si cu totul interzis din cauza ca:gazonul terenului(a stadioanelor) ar trebui sa fie date cu clor pentru a nu exista nici un fel de risc cu bacteriile. Daca chiar insisti sa joci fotbal, dar stiu insa ca disconfortul cu masca este prioritara, ti as sugera sa mergi pe un deal.Acolo nu ar trebui sa fie o problema daca porti manusi fiind portar.Bafta!

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt inca interzise sporturile de contact, de echipa.

| sierra1 a răspuns:

Cu familia, da - altfel numărul de limitat!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, cu încă doi, sau două. Ar fi o partidă bună. Dar fără contact corporal, că nu este încă permis. Cu toate că cei din Elveția au zis că la ei, da.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Voi vreti sa ave m din nou stare de urgență si carantină? Nu v ati saturat? Mai ai rabdare si asculta zilnic declaratiile lui Iohannis si orban referitor la relaxarea stării de urgentă, fotbalul mai poate astepta nu crezi?

| Emilian86 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Acum suntem in stare de alerta sau cel putin eu asa stiu

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Emilian86):

Si nu ai voie sa joci fotbal, distantare socială de cel putin 2 metrii intre voi, si cel putin 3 persoane ave ti voie sa va intilniti, joaca fotbal in fața blocului tu singur, daca poti

| Sofer a răspuns:

În număr de 3 persoane.

| TheGentleman a răspuns:

Se poate. S-au reluat antrenamentele happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, cea mai în măsură persoană care poate să răspundă la întrebarea aceasta este Drimmero, așteptați să vizualizeze întrebarea și luați celelalte răspunsuri în serios până la un anumit punct, vă mulțumim.