| cristy1993 a întrebat:

Buna TPU mi-am scos maseaua ieri si vreau sa stiu daca am voie sa joc fotbal? Vreau sa merg maine la o partida de fotbal si nu sunt sigur daca am voie sa fac asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Aio voie sa joci fotbal si sa faci ce iti doresti tuhappy numai sa ai grija sa nu te loveasca unulhappy ca sa fii nevoit sa mai scoti unahappy
Sa castigi maine happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa mergi linistit

| valentingb a răspuns:

Nu e box, e fotbal! Fa ce crezi, daca te simti in stare, joaca fotbal. Nu cred ca te doare locul ala daca alergi. Oricum, nu se intampla nimic daca faci sport, nu iti afecteaza zona aia cu nimic.