| YoRuxy a întrebat:

am un brac german și as vrea sa-l pun sa tragă niște greutăți pentru a-si mai tonifia mușchii. Credeti ca e indicat? Dacă da, ce fel de greutăți ar trebui să-l pun sa tragă?

Răspuns Câştigător
| Necunoscutu92 a răspuns:

Nu îl supune la stres și efort îndelungată pot în schimb să îl pui sa tragă 10 kg sau 5 kg depinde cat de matur e timp de 5-10 minute nu mai mult sa nu apară alte probleme la inima din cauza că îl supui la supraefort si nu e indicat să îl pui sa tragă în fiecare zi

Ai grija de tine

3 răspunsuri:
| Trioda a răspuns:

Mda..si pentru al convinge sa participe...
ai aplici si cateva bate in cap, asa prieteneste, desigur! sad

| YoRuxy explică (pentru Necunoscutu92):

Cainele are 3 ani. Multumesc mult pentru sfat

| YoRuxy explică (pentru Trioda):

N-as putea sa ma apropii de el cu răutate. E prea bland. Nici macar nu latră decat atunci cand întârzii si se face ora la care trebuie să-i dau de mâncare. Numai atunci latră.