| YoRuxy a întrebat:

Am o pereche de caini din rasa brac german și as vrea sa vand puii. Credeti ca e in regula sa-i vand pe olx? Orice sfat e binevenit

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Pune si pe olx. Am vazut acolo toate rasele de caini! Nu cred ca intereseaza pe nimeni cat e de legal sau nulaughing

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nu stiu de unde esti tu dar in orasul meu duminica este targ de animale si acolo vinde lumea catei.Ma gandesc ca omul care vrea sa cumpere vrea sa il si vada inainte, eu nu m-as baza pe poze sa cumpar caine de pe olx plus ca mai e si trasportul si poate vrea sa il trimiti in alt oras

| YoRuxy explică (pentru Felys):

Dacă vor sa-i cumpere vreau sa vina dupa ei. Si-a cumparat o prietena un caine de pe olx si s-a dus după el până în orașul respectiv. Nu vreau sa-i chinui cu transportul si sa-i trimit prin curier

| QElenaBoghiu a răspuns:

Femele se vând la 1 an și masculi la 2 ani.

Dacă ii vinzi, vinde i cuiva care are grija de ei.

| IamJoKeR a răspuns:

Eu am avut Caini din rasa Ciobanesc German si am pus anunt pe olx si le-am gasit cumparatori, merita sa incerci, Bafta!

| YoRuxy explică (pentru IamJoKeR):

Merci mult, ma gândeam doar ca poate oamenii nu-i vor vrea datorită site-ului pe care-i vand pentru ca am mai auzit discutii

| Anamaria25278 a răspuns:

Ai grijă doar sa fie cineva ok!