| IronHere a întrebat:

Am un perus foarte dragalas in colivie.Nu este pui. Din cand in cand vad ca ii tremura aripile putin.Eu il tin pe balcon cu geamurile inchise.Trebuie sa-l duc in alta camera sau este doar o manifestare? Ma tem sa nu ii fie frig. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Nu sunt experta in papagali, dar probabil nu are nimic. De obicei peruși isi umfla penele si probabil de asta.
Dar ar trebui sa il duci si in alta camera sa vezi daca mai face asa big grin