| вяυηєтнα a întrebat:

As vrea sa adopt un catelus din Jud. Timis.Imi puteti recomanda sit'uri? Funditssa!

Răspuns Câştigător
| Hilde a răspuns:

Http://www.adoptiicaini.ro/cat/timisoara/ intra pe acest site la judetul Timis, sunt o gramada de catelusi extrem de frumosi care isi cauta un stapan! Este extrem de frumos ceea ce vrei sa faci! Sa te bucuri de catelul pe care il vei adopta si sa il tratezi ca pe un adevarat membru al familiei!
[funda?]

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Parerea mea! Cauta un adapost pentru catei comunitari.Satifactiile vor fi de ambele parti.

| вяυηєтнα explică (pentru Fatamuntilor):

Sincer nu am cu ce sa ma duc sa caut adapost pentru ca eu stau la comuna si de aia caut sit'uri pe net.

| Hilde a răspuns:

Http://www.adoptiicaini.ro/hector/ Uite-te la acesta cat de dragalas este!