| VoineaGabriel a întrebat:

Buna ziua.
Câinele meu nu poate să stea în picioarele din spate, ce pot face?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La veterinar cu el.

| Simpatic a răspuns:

Dar in general cum sta?
ai pus o intrebare conform cerintelor minime de pe TPU, insa nu ai pus-o intr-un mod esential
cred ca ar trebui sa reformulezi!

| Sophieka a răspuns:

Pai tu ce ai face in locul lui?

Ai merge la medic...La fel trebuie sa faci si cu el, sa il duci la veterinar... Ce e cu intrebarea asta retardata?

| Lupic?27 a răspuns:

Pai depinde ma Gabriele, da si tu mai multe detalii, e batran? ce varsta are? are probleme cu coloana? cu picioarele?

| adryang78 a răspuns:

Adică nu se ridică pe picioarele din spate? Ca la dresaj? Sau nu-și poate folosi în general picioarele din spate?

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Depinde mult de varsta, rasa, istoric. Nu avem suficiente date sa ne putem pronunta. Intr-adevar cum au spus si antevorbitorii mei, medicul veterinar in baza consultatiei iti poate oferi o imagine de ansamblu asupra problemei.
Mai multe detalii gasesti aici: https://www.veterinarladomiciliu.ro/......din-spate/

| ScottishPrincess a răspuns:

Mergi cu el la veterinar. Poate avea o problema de sanatate.

| dflrloty a răspuns:

Du-l la service

| mqadd a răspuns:

Du l la veterinar.