| Wachiutău a întrebat:

Care credeţi că este cel mai periculos animal domestic erbivor?

Răspuns Câştigător
| Edyward a răspuns:

Niciunul! Nu trebuie sa criticam animalele dupa felul lor de a fi! Deci in cloncluzie...niciunul!

8 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Picherea

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Periculos pentru ce? Un animal domestic nu ataca omul prin definitie, desi taurii mai sunt uneori agresivi. Nici o copita de cal nu ar veni ca o mangaiere, dar sunt accidente :p

| CautNume a răspuns:

Prostia...e mare si periculoasa si se multumeste si cu "niste iarba".cei care nu au in cap prostie o sa se prinda

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Rinocerul

| ivy a răspuns:

Taurul /Boul

| kayla a răspuns:

Hipopotamul sau rinocerul cred

| RagabejaAlexandru a răspuns:

Probabil tapul big grin

| cutesquirrel20 a răspuns:

Buna! Eu cred ca taurul este cel mai periculos.Cel putin eu mereu m-am temut de taurinail biting.