| Ioanaanaa a întrebat:

Bună ziua,
De curând în familia mea și-a făcut prezenta și un puiuț de british în vârstă de 2 luni. Ce mâncare îmi recomandati sa ii ofer? Ma interesează ceva sănătos, cu multa proteină și fără cereale... Că și hrana uscata în momentul de față mănâncă brit care kitten și hrana umeda schesir kitten. Voi ce îmi recomandati?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine dul la veterinar sa i faca toate vaccinurile si el i ti va recomanda si tipul de mincare care sa il dai.

| Lizuca1234 a răspuns:

Este ok ce ii dai acum. Recomand sa ramai la același meniu, sa nu ii schimbi mâncarea. Periodic ii poți da piept de pui crud, tăiat fâșii mici.