| Densia03 a întrebat:

Bună ziua, am un cățeluș buldog francez în vârstă de 2 luni. Însă nu știu ce aș putea să îi dau de mâncare în afară de bobite și hrană umedă.

Răspuns Câştigător
| Lupică27 a răspuns:

Deocamdata doar boabe recomandate de un medic veterinar, mai tarziu dupa ce termini cu vaccinurile ai putea sa incerci sa ii dai carne fiarta combinata cu orez/arpacas sau alte mancaruri speciale pentru catei, gasesti pe internet retete si liste cu alimente comestibile pentru caini.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat