| ralu1982 a întrebat:

Buna ziua de doua zile porcusorul meu de guineea nu mai mananca, este trist si nu a mai facut nevoile.Ce sa fac?
Are varsta de 4 ani, cat timp traieste? Va multumesc pentru ajutor.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Beckyyy a răspuns:

Ii trebuie o iubitaaaaaaa. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probail ar mai tebui sa mai iei un porcusor poate se simte singur si nu are pofta de mancare porcusori de guineea traiesc 6-8 ani si de asemenea mergi la veterinar cu el sa vada ce are dar eu cred ca ar mai trebui sa iei un porcusor sa nu fie singur! Bafta.

| strengaritzza a răspuns:

Orice animalut, trebuie s-a dus la medicul veterinar. Du-l si vezi ce iti zice. Poate facut intoxicatie cu ceva. Poate a mancat ceva ce nu trebuia.

| DEXTER666 a răspuns:

Media de viata este de 5-7ani. Mergi cu el la veterinar.