| thejasonx a întrebat:

Buna ziua!
Ma puteti ajuta, sa imi spuneti cum sa bag mai bine la pariuri sportive la fotbal?

Ofer fundita la cel mai bun raspuns! ales de mine!

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cum sa bagi mai bine.Pai analizeaza echipele ce joaca nu doar pentru meciul respectiv.Fa-ti o idee generala, o statistica despre echipe, vezi evolutiile lor in timp si asa iti poti face o idee mai buna.Dar oricum cel mai mult e norocul.Bafta!

| TitiDrLove a răspuns:

De multe ori ies dupa cota meciurile big grin fii atent

| FurniciCoapte a răspuns:

La prima vede ai putea sa mergi pe echipa cu cota mai mica:deoarece are sanse mai mari de castig.
2.Analizezi evolutia echipelor in campionat si in competitile europe.Exp:rezultatele inregistrate acasa(victorii,infrangeri, egaluri, goluri marcate-primite) si in deplasare la fel.Asta ca sa vezi unde joaca cel mai bine:acasa sau in deplasare.
3. Pori sa mergi pe 1x sau x2:ca bate sau face egal, daca nu esti sigur pe meci
4.12:ca castiga una din echipe
5. Poti sa pui ca una din echipe va da gol, indiferent de rezultat
Mult succes la pariuribig grin.

| dudu7vlad a răspuns:

Ca o completare la ce s-a zis mai sus...conteaza foarte mult intalnirile directe dintre cele 2 echipe.