| OvisOvidiu a întrebat:

Mi-a disparut un motan de miercuri dimineata si nu stiu ce sa fac....are vreo 2 ani si e siamez vreau sa stiu daca mai exista sanse sa se intoarca? sad a mai plecat odata vreo 2 zile si s-a intors dar acum este deja a 4-a zii el nu era castrat si in ultima vreme era in calduri.
Ii simt lipsa foarte mult imi era mai mult decat un frate...sad si imi este frica ca poate l-a prins vreun caine si l-a omorat s-au poate s-a ratacit...nu stiu si zic asta pentru ca nu era la oras statea la bunici la sat si pe acolo stiu ca umbla mai multi caini... oare sa mai am sperante ca se va intoarce? sad

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Fiind perioada de imperechere, unii motani dispar si doua saptamani. Daca nu a fost prins sau ranit de cineva, se poate intoarce acasa.

| AdrianLvs a răspuns:

Salut! cred ca nu se va mai intoarce... poate ca l-a luat cineva sau a fost asasinat. Funda?