| Ionela27 a întrebat:

Daca motanul a plecat de acasa de 4 saptamani mai sunt sanse sa se intoarca? Mentionez ca era necastrat, statea la curte, mai pleca cate 2-3 zile dar se intorcea.L-am cautat peste tot in imprejurimi, dar nu l-am gasit nici viu nici mort.Ciudat este ca au mai disparut si alti motani de prin vecini.Nu stiu ce sa mai fac, de suparare m-am si imbolnavit. Oare se va mai intoarce acasa?

Răspuns Câştigător
| Danieladaniiii a răspuns:

Stai calma, si linisteste-te, raspunsul nu pot sa ti-l dau, si mie mi s-a mai intamplat sa pierd pisici, si chiar si caini. Eu am si un motan care merge cateodata si pe strazile alaturate, si se intoarce acasa, dar depinde, spera si fi optimista, ca nu se stie ce ne rezerva viitorul. Funda?

1 răspuns:
| Mangustă a răspuns:

De 4 saptamani e cam mult, insa nu trebuie sa dramtizezi asa. Sansele sunt slabe, totusi e primavara, poate a intrat in calduri ceva.