| Wolf_Dimi_1997 a întrebat:

Buna ziua TPU! Acuma cateva zile mi-am luat o catelusa de 1 luna si ceva.Inca nu i-am facut nici un vacin/deparazitare.Am o intrebare in legatura cu ea. Dimineata e destul de activa, iar la pranz foarte putin.In rest doarme.Foarte mult la pranz, iar seara de pe la 7-8 e activa din nou, iar noaptea se culca si doarme pana pe la 7-8 AM.Nu stiu daca e normal sa doarma asa de mult.

Daca stiti vreo boala/infectie/ceva ce ar putea sa aiba va rog luminativa.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Daca mananca, bea apa si mai are momente cand e vioaie, nu ai de ce sa iti faci griji.E puiut, e in crestere.cateii sunt diferiti intre ei ca si noi oamenii, toti au temperament diferit. Oricum sa ai pregatite jucarii cauciucate, ca peste 1-2 luni o sa ii creasca dintisorii si o sa simta nevoia de a roade, sa-ti pazesti incaltamintea! happy