| Iulik32 a întrebat:

Buna ziua TPU! As dori sa-mi cumpar o chinchila. Eu sunt din Bucuresti ati putea sa-mi recomandati un loc de unde as putea sa aleg dintre mai multe exemplare? La pet shopurile unde am mers nu aveau decat un exemplar mascul. Eu imi doresc o femela. Multumesc anticipat pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Http://olx.ro/......2rH7p.html
Poti sa cauti mai multe anunturi, sigur vei gasi.Ar fi bine sa mergi la persoana care vinde chinchila si sa vezi puii.(daca ai timp si aceea persoana este de acord). Daca iti plac conditiile in care sunt tinuti, parintii arata bine si sunt sanatosi(la fel si puii), poti sa cumperi. Daca ai dubii mai bine nu cumpara. E pacat sa dai banii pe un animalut bolnav care o sa moara in cateva zile\saptamani. Mult succes! Fa alegerea corecta!

| Aasdfghj a răspuns:

Am vazut ieri in animax la sun plaza cativa pui big grin Poate gasesti femela.