| UrSuL3Tz a întrebat:

Salutare tuturor ma numesc Albert si as dori sa achizitionez o cusca mai maricica pentru hamsteri (doresc sa pun un mascul si o femela pentru a face pui-atat de incapatoare vreau). Daca stici cumva pe cineva sau daca vindeti chiar voi custi de hamsteri sa aiba cum imi doresc dati un mesaj aici sau daca puteti lasa un id massanger (doar atat). nu skype nu nimic. si nu nu vreau sa imi fac propria cusca ci vreau sa cumpar una maricica. multumesc anticipat si cumpar si jucarii pentru hamsteri foarte ieftine!--------------------Numai Bucuresti! ------------------------ doresc ca obiectele sau cusca sa nu aiba nici o defectiune. si sa nu fie preturi astronomice.

1 răspuns:
| bogdanme889 a răspuns:

Bai frate nu cred ca o sa gasesti ceva de folos ca totate au cate o stricaciune da...una buna ar fi foarte scumpa dupa mine funda?