| BebitsaDlk a întrebat:

Bunicii mei au o casa la tara.si merg in fiecare vara acolo. ei au numai gaini si gaste...eu iubesc foarte mult caii si nu stiu cum sa'i conving sa aiba si ei unul.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Andreww a răspuns:

Roaga-i frumos, si spune-le ca de fiecare data cand vei merge acolo vei avea grija de el, spune-le parintilor sa ii ajute cum pot pe bunicii tai sa il ingrijeasca ca poate sunt batrani si nu mai pot nici ei happy si spune-le cate foloase le-ar aduce. bunicii de obicei fac mereu ce le spun nepotii big grinbafta!

5 răspunsuri:
| Avatar001 a răspuns:

Nu ar accepta pentru ca:1)sint batrin 2)caii mininca mult 3)fac murdarie mula 4)le trebueacoperis deasupra capului...

| Drag0n a răspuns:

Deci spune-le bunicilor tai de necesitatea cailor si fa-i sa ingeleaga ca o sa-i ajute cel putin un cal.

Sper ca te-am ajutat.

| Biuțaaa a răspuns:

Buna! Eu le-as spune cat de mult i`ar ajuta...

| BebitsaDlk explică:

Pai bunicii mei nu sunt batrani, si a mai avut inainte cai, dar nu vor... dati'mi si mie id'urile voastre daca sunteti iubitori de cai

| l4ur a răspuns:

Da daca stii sa fraieresti