| SupradozaDeViseXD a întrebat:

De cand ma stiu am stat cu bunicii dar acum am ajuns in clasa 6 si nu mai suport gandul ca nu stau cu parintii(ei stau la tara si eu la uras cu bunicii). Cum sa-i conving pe mami si tati sa se mute la oras pentru ca asa ei ma iubesc dar nu prea vor sa vina la oras.Am vb cu ei si cu bunicii care sunt dispusi sa se duca la tara in locul parintilor.Pe fiecare zi stau si ma gandesc cat de greu imi e fara ei si as vrea sa stau cu ei dar nu stiu cum sa-i conving

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

O sa se mute pana la urma daca insisti si daca le spui cat de greu iti e fara ei. Ca doar esti fiica lor si te iubesc, te vor intelegehappy