| gabrielutza34 a întrebat:

Cățelul meu (bichon maltese) are 1 an jumate,dar face în casă. Înainte facea afară, dar nu ştiu ce l-a apucat.Mereu îl las pe afară, dar când vine în casă face.
Ce sa fac?

1 răspuns:
| cristicrisu a răspuns:

Pai se poate sa se razbune pe cineva din familie petreceti mai mult timp cu el alintatil da-ti recompense si incerca-ti sa nu il lasati prea mult timp singur pentru ca se poate sa se creada abandonat (sa creada ca nu il mai iubiti) sper sa te descurci mult noroc!