Întrebare recomandată | NuConteazaNumeleee a întrebat:

Ca sa scot cainele din tara am inteles ca trebuie sa ii fac pasaport si sa il microcipez [...] intrebarea mea este - cat o sa ma coste toata distractia asta?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Buna!
Depinde mult de preturile practicate de fiecare cabinet veterinar in parte. Preturile pentru microcipare incep de la 70-100 de lei, iar pasaportul intre 30 si 50 de lei. Repet, difera in functie de tarifele practicate de fiecare cabinet veterinar in parte.Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| Bad2Fast a răspuns:

Pe mine ma costat 6 milioane si ceva anul trecut

| lucky_6605 a răspuns:

150 lei tot

| ralucutzica a răspuns:

Iti trebuie analizele toate si pasaport da.