| Kolors a întrebat:

Caii nu dorm niciodata? Eu nu mi-am vazut iapa sa doarma niciodata.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ba da, dorm, dar dorm in picioare. Un simplu search pe Google te-ar fi luminat.

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ba dorm, ca toate celelalte animale, doar poziția în care dorm este diferită.
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Toate animalele dorm --- fiecare in felul lui!
Cateva lucruri surprinzatoare despre somnul acestora:http://www.buzznews.ro/......a-animale/

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă să-i pui niște căști unde să asculte balade laughing.

| Klandestin a răspuns (pentru floresdemayo):

Luceafaru laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Klandestin):

Bine că n-ai zis "Somnoroase păsărele" rolling on the floor Visa numai păsărele...

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Dorm,dar în picioare.
Nu a auzit nimeni de google?
O zi bună.

Răspuns utilizator avertizat
| Yasmin875 a răspuns:

Dorm in picioare

| Iubibilăă a răspuns:

Ei dorm in picioare sau culcati.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari pentru intrebare.Esti o persoana care stie sa foloseasca cu adevarat internetul, pentru a descoperi. Am si eu cal, un armasar frumos, sunt multe de spus dspre ei, nu pot si nu am cuvinte, dar iti voi da un link sa citesti despre somnul cailor. O zi buna. http://animalutultau.blogspot.ro/2011/07/caii-chiar-dorm-in-picioare.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm si dorm in pcioare, ca sa te faca pe tine sa intrebi! Acum lasand gluma.....dorm in picioaresi cum a zis si ramon2473 citeste link-ul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Caii dorm in picioare.
Te pup!

| kaBooMx a răspuns:

Dorm in picioare. Dar mai sunt unii cai care dorm in genunchi.

| Bunocul a răspuns:

Cai dorm in picioare.

| zBogDDy a răspuns:

Eh,doarme,cand nu esti tu atentlaughing

| XcrisSSx a răspuns:

Caii dorm dar dorm in picioare. Simplu!

| anamariaiancu a răspuns:

Poate tu dormei cand dormea ea logic ca dorm

| Calu_Bogdan_1985 a răspuns:

Dorm.dar in picioare!