| AnduuSweetyCandy a întrebat:

Cainele meu a muscat un sobolan.se poate intampla ceva rau cainelui. daca da ce trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
| Anduciu a răspuns:

Cateaua mea a omorat o groaza de sobolani, apoi le-a "extras" capetele si n-a patit nimic.Stiu doar ca ma chinuiam sa iau sobolanii fara cap din fata usii, pentru ca nu lasa pe nimeni sa se apropie de mortaciunile respective.

9 răspunsuri:
| ancuutssa a răspuns:

Nu,stai linistita, daca nu l-a mancat, e ok.Si cateaua mea daca vedea un soboan, nu se lasa pana nu il prindea, si nu i` s` intamplat nimic.

| hunnybunnydiana a răspuns:

Poate sobolanul a mancat otrava...dar daca nu l-a manncat cu totul nu i se va intampla nimic... sper ca va fi sanatos.succes!

| AndddRu a răspuns:

Buna.Pai depinde daca sobolanul era "turbat"[nu gasesc cuvantul potrivit]! In fine tu nu stii asta dar cel mai bine ar fi sa il duci la veteriinar! Sper ca te am ajutat!kiss

| devyl24 a răspuns:

Nu cred ca ii se poate intampla nimic rau. Asa ca fi linistit big grin

| Gaby119711 a răspuns:

Nu cred ca o sa i se intample nimic, caini vagabonzi mananca sobolani si daca lor nu li se intampla nimica nici cainelui tau nu i se va intampla.

| enverhoxha a răspuns:

Şi şobolanul ce a păţit?

| Gabriel1 a răspuns:

Turbeaza stapanul.

| NitrowsDwt a răspuns:

Daca nu l-a muscat un sobolan, si a muscat cainele un sobolan inseamna ca nu are ce sa i se intample.:-p

| Estera_Esty_1997 a răspuns:

Mie ieri mi-a murit catelusa, care acum cateva zile a Muscat dintr'un sobolancrying(