| 123yoyo321 a întrebat:

Cainele meu mereu pleaca din curte si incepe sa se plimbe atunci cand mama duce masina in garaj. ce sa fac ca sa nu mai iasa?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu are un coteț sau o curticică numai a lui? Dacă nu, închide-l în casă până garează mama.
Pe ai noștri îi închidem în padoc, fiindcă avem aceeași problemă.
http://zinnaida.ro/2012/09/19/kory-6-proprietareasa-fmt-70/

| AaNdYy a răspuns:

Il poti tine in lesa cand mama ta duce masina, ii distragi atentia cumva, te joci cu el, ii dai sa manance
Pe scurt il faci cumva sa nu mai ii pese de masina care intra in garaj.