| Teo5789 a întrebat:

Cainele meu oficial a scapat de parvoviroza, doctorul veterinar mi-a recomandat sa ii dau mancare gatita (fiarta) si cand nu am timp bobite de caine. As vrea sa imi spuneti ce mancare as putea sa ii fac sau sa ii dau pentru ca sunt un pic confusa! Help me pls

2 răspunsuri:
| QueenOfLeon a răspuns:

Poti sa ii faci un fel de supa fiarta care sa contina putin orez, morcovi si carnita.

| iticiu a răspuns:

Carne de vită şi carne de pui dar să nu îi dai niciodată carne de porc în cantități mari pentru că e toxică pentru câini şi caşcavalul e bun