| Sorina999 a întrebat:

Ce mancare e mai buna pentru cainele meu? Gatita sau cumparata?

Răspuns Câştigător
| zumii a răspuns:

Eu mereu ii fac orez cu morcov si cu ardei gras, cred ca este sanatos si ii si place.

2 răspunsuri:
| danya07 a răspuns:

Si eu am caine de rasa.dar am observat ca ii place mai mult cand ii dau mancare amestecata...adica: facuta in casa cu cea cumparata...si este foarte bine..si grass big grin

| DuxX a răspuns:

Parerea mea ca orice mancare e bunalaughing mancare sa aiba cainele...dar daca ii de rasa mai bine`i dai cumparata:p