| andra4u a întrebat:

Cainelui meu(yorkshire terrier) nu ii stau urechile drepte, deja avand varsta de un an. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| LoveNiki a răspuns:

Nu cam ai ce facewinking
Daca zici ca are 1 an poate fi metis cu yorkshire terrierwinking
Dar poate i se ridica urechile mai tarziu incearca cu calciu de la farmacia veterinarahee hee
Fundita?

4 răspunsuri:
| lovem3 a răspuns:

Probabil asa are el conformatia urechiilor eu am un lup alsacian si are o ureche drepta si una lasata am fost cu el la veterinar si mi-a zis ca nu am de ce sa imi fac probleme si ca nu are ce sa ii faca pentru ca asa s-a nascut.

| Izaaaaq a răspuns:

Hei! Nu te ingrijora.La varsta de un an nu se ridica.Mai tarziu o sa i se ridice urechile, ai sa vezi.Am avut si eu un caine yorkshire terrier si la varsta de un an jumatate i s-au ridicat urechile.Pa,pa.

| djrobby a răspuns:

Doar cand este mic ii stau urechile drepte apoi se lasa, asa ca nu iti mai fa griji! cauta si tu poze pe net si o sa vezi!

| 000000619000000 a răspuns:

Sfatul meu dul la un medic veterinar el iti va spune ce sa faci