| Mynu a întrebat:

Cam cat ar costa in Italia un husky/labrador/golden?

Răspuns Câştigător
| luna a răspuns:

Depinde si de zona unde locuiesti. Daca vrei sa il cumperi de la magazinele specalizate sunt mai scumpi decat de la privati. Sfatul meu ar fi sa urmaresti anunturile caci sunt multi care ofera puii cadou sau ai sa il iei direct de la adapost. Pt. cadou sau preturi cauta aici www.subito.it.Succes

3 răspunsuri:
| luna a răspuns:

Cauta pe www.subito. it clica Piemonte Torino, scrie husky sus la cerca si ai de unde sa alegi. Bafta

| Mynu explică:

PS:Stau in Torino.

| MadaxLina a răspuns:

Pai peste 300 de euro ...cam 400 -450 zic eu (pentru un husky) si labradorul ceva mai ieftin 300-350