| anonim_4396 a întrebat:

Labrador sau Husky? De ce?

3 răspunsuri:
| 96SeB96 a răspuns:

Eu as alege labradorul mai ales daca stau la bloc, are parul mai scurt.

| birica a răspuns:

Husky zic pentru ca e un caine placut...Labradoru e destul de hapciupalitic

| huskyshusky a răspuns:

Depinde ce vrei? Vrei un caine loial, ascultator, blan labradorul e raspunsul, vrei un caine dominant, jucaus si nu foarte ascultatorlaughing. atunci husky! Daca stai la bloc alege labradorul, husky innebuneste daca nu are spatiu. Fiecare e special in felul lui. eu iti recomand husky, sunt destepti, putin incapatanati, de o frumusete rara, si foarte blanzi.