| SakuraKateshi a întrebat:

Cam cat ar costa o excursie de o luna in japonia? Fara a avea o gasta, as sta la un hotel si as vrea sa ma plimb prin toata japonia la cele mai renumite monumente. Nu trebuie un numar fix, doar aproximativ.

1 răspuns:
| Haotik a răspuns:

Daca esti interesata de costuri poti sa vezi aici cat a costa 2 saptamani 2 persoane si sa faci singura calculelel pentru o luna, nu creste pretul la transport dar creste la cazare din cauza perioadei.
http://haotik.ro/2012/09/23/cat-costa-o-excursie-in-japonia-15-zile.htm