| spirt1 a întrebat:

Cam cat m-ar costa o consultatie plus o eventuala interventie la un veterinar din Bucuresti pentru un hamster cu o labuta rupta/luxata nu stiu inca?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Pretul e in functie de cabinet, dar si de ce probleme are.
Daca e rupta si trebuie operat, te ajunge pe la 100 de lei poate si mai mult, iar daca mai trebui si radiografie te ajunge mai scump, radiografia e cam 30-50 de lei.
Daca e doar luxata, si vede acest lucru fara radiografie, scapi mai ieftin, poate doar un antiinflamator care e in jur de 10 lei si un bandaj, si poate calciu.