| ALLAboutMoney a întrebat:

Cat costa o consultatie la veterinar pentru testoasa?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Depinde de cabinet/medic.Personal cunosc un medic veterinar care nu percepe bani pentru consultatie(in Bistrita) si e foarte epreciat/cautat pentru asta.

Dar oriunde sunt exceptii si nu cred ca poate depasi 10-20 lei pentru o consultatie decat in cazul unor analize mai amanuntite(sange/radiografii etc)

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de veterinar.De gravitatea situatiei.Nu este un pret fix.Pana nu mergi la el sa vada ce are nu poti sti.