| asy25 a întrebat:

Cam cat costa o consultatie la veterinar?

Răspuns Câştigător
| AndreeaABA a răspuns:

In jur de 50 lei Maxim... si daca necesita "pastile" sau "injectii" mai multstraight face

5 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Heiii
Depinde de oraş, depinde ce fel de consultaţie. depinde ce animăluţ ai de "examinat". Dar la majoriatea consultaţilor preţul
este între 10 şi 30 de ron. Succes!

| Anita20Peace a răspuns:

Ultima data cand am fost am platit 15 lei.Acum banuiesc ca se tine cont si de veterinar si oras.Seara buna!

| Infraverde a răspuns:

Nici intrebarea nu e pusa corect dar si raspunsurile unora dintre voi lasa de dorit laughing in afara de yryna toti faceti consultatie la veterinar? laughing

| klaws007 a răspuns:

In functie de cabinetul medical pe care il alegi. eu am platit 20 de lei dar sunt si medici care au taxe mai mari. asa ca...du-te si verifica pretul inainte de a intra in cabinet.

| YrYnA_7766 a răspuns:

Deci depinde foarte mult de rasa cainelui. Eu am bichon maltese pitic si de cand s-a nascut am fost cu el la veterinar pentru diferite vaccine. Acum depinde daca vrei sa te duci sa ii faci o consultatie costa cam in jur de 100-150 lei. La rasa mea... fundita?