| tavy06 a întrebat:

Cam la cat timp dupa ce lasa puf iepuroaica FACE PUII?

7 răspunsuri:
| 1AngryMan a răspuns:

Face din 3 in 3 luni multa bafta la crescut!laughing Funda big grin

| tavy06 explică (pentru 1AngryMan):

Nu am intrrebat din cat in cat face pui. cat timp mai dureaza dupa ce lasa puf.

| 1AngryMan a răspuns (pentru tavy06):

Nu lasa PUF!

| 1AngryMan a răspuns (pentru tavy06):

Si ti am dat un raspuns bun ai putea sa aprieciezi si sa calculezi! nice day

| tavy06 explică (pentru 1AngryMan):

Ma rog lasa blana dar nu te-am intrebat de cate ori face intr-un an. raspunsul tau nu are nici o legatura cu ce am intrebat eu daca nu stii nimic despre iepuri lasa pe altii sa raspunda.

| 1AngryMan a răspuns:

..si inca ceva animalele nu lasa puf decat blana, par etc doar pasarile lasa puf

| sscutyy a răspuns:

3 saptamani