| paulik99 a întrebat:

cand te inregistrezi la lady popular ce scrii la cod promotional?

27 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Eu am scris de fiecare data 1234567 laughing

| Alle15 a răspuns:

Nu scrii nimic.Treci mai departe, bafta!

| Aleeeeeeee a răspuns:

Eu nu am scris nici un cod, lasa liber

| Escape a răspuns:

Scrii orice vrei eu am scris o bazaconie si a mers de ex scrie si tu ftr4hve4gfrolling on the floor funda te rog te rogggg te implor

| Beatricee a răspuns:

Codul postal

| eu..sh doar eu a răspuns:

Nu scrie nimicoh go on

| cυρcαкє a răspuns:

Nu trebuie sa scrii nimic.Sau daca vrei sa scrii ceva neaparat scrie si tu ce vrei nu conteaza. Funda?

| Saya_1767 a răspuns:

Nimichappy

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Eu nu am pus nimic

| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Nu scrii nimic. Eu am cont si atunci cand m-am inregistrat nu am scris nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am scris nimic si nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cod promotional scrii 70000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa scrii nimic : I

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa nu scrii nimic big grin eu asa am fk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii si tu la nimerealahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pune nimicwinking sau un cod la vrajeala cum vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei uh... daca vrei nu scrii nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fafali890356452

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateva numere la vrajeala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tantalailor care aveti 10 ani acel cod promo iti da o gratuitate daca il bagi. E ca un cupon. Dar nu este obligatoriu... Il baga numai cine are atat.Si cine a cumparat

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Pai, poti trece si fara cod dar eu am scris : Nu trebuie sa iti pese, e secretsi ce a urmat e secret, glumesc am scris la cod VaRogNuAmCodDePromotie.
Si a mers!

| JustMee_5020 a răspuns:

Hai multumesc, m-ati ajutat si pe mine :*

| ieeAlee a răspuns:

Hei,daca vrei sa scrii ceva scrii orce daca nu lasi liber ok!

| St3fy999 a răspuns:

Pai daca ai cod.eu am il scrii daca nu sti niciun cod nu scrii nimic ca te lasa sa il faci si fara cod. funda?

| STFm a răspuns:

Am incercat sa nu scriu nimic si nu a mers sad Asa ca pun un cod la nimerialalaughing
Puneti si voi asa!laughing

| viorelcool3 a răspuns:

Acel cod se bazeaza pe transferarea de pe facebook pe site-ul lady popular eu m-am transferat si am primit 60.000 dolari apoi dupa 100 de zile mia mai dat 28.000 de dolari totalul de 88.000 de dolari! contactati-ma pe Emma_h2o la lady popular! fundita big grin