| CokoStar a întrebat:

Vreau sa-mi fac cont la Lady popular, imi cere un cod promotional, ce e ala?

Răspuns Câştigător
| iamaprincess a răspuns:

Nu trebuie completat cu nimic in casuta respectiva:p
Codul promotional banuiesc ca se refera la faptul ca iti poti activa cont premium la care trebuie sa platesti si iti da un cod care trebuie completat:-ss
in fine, nu trebuie sa completezi cu numicstraight face
succes!
sper ca te-am ajutat!>big grin

3 răspunsuri:
| Anna98Anna a răspuns:

Nu stiu ce e dar cand mi-am facut cont si mie mi-a aparut si am scris nu stiu ce numere si am putut sa-mi fac cont sau poti sa nu scrii nimic acolo la cod promotional.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie acolo patru numere de exemplu:4444

| Moxxy a răspuns:

Pai eu am scris anul in care sunt nascuta ma gandeam a o sa ma ajute