| Robyxten a întrebat:

Care animal traieste in grupuri cu cei mai multi indivizi? !

14 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Bine furnica dar, trebuia să fi mai specific. Când spui animal tu probabil te referi la regnul animalia, încrengătura artropode, (nevertebrate). Toată lumea se gândea probabil la vertebrate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pinguinul cred

| Doctorfishadi a răspuns:

Termita,intr-o colonie sunt extrem de multi indivizi happy!

| matrix100 a răspuns:

Omul

| LenoreVoldaren a răspuns:

Furnica este cu siguranță!

| vladv26 a răspuns:

Lupul,hiena,coiotul,

| vladv26 a răspuns:

Termita si furnica

| LilTunechi a răspuns:

Lupul...in haita-ibig grin

| SUDSteaua1947 a răspuns:

Omu'

| Robyxten explică:

De fapt vream in afar de om.
P.S.Indiciul il pun la 5 comm-uri gresite, in cazul de fata la in 3, nu se pune al meu tongue

| Robyxten explică:

Indiciu:Este insecta!

| Robyxten explică:

Eu credeam ca e lacusta, pentru ca intr-un grup sunt 96.000.000.000! Dar cred ca e si furnica si termita.Voi ce credeti?

| megamaster a răspuns:

Sarpele cu clopotei

| Marius113 a răspuns:

Lupul