| anonim_4396 a întrebat:

Care apa e mai buna pentru pestii exotici de acvariu?
Eu am pompa pentru apa, pentru ca stau la casa, dar nu stiu care e mai buna cea de la robinet sau cea de la poma?

6 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Eu pun apa de la robinet, decantata. Apa fiarta se "cocleshte" si-ti mor. Am patit-owinking

| simona24 a răspuns:

Apa de la robinet contine mult clor si risti sa iti moara pestii, foloseste apa de la pompa.

| juniper a răspuns:

Trebuie filtru din ala obisnuit pentru pesti, apa de la robinet nu-i buna deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Biotopol cauta pe net big grin

| pypa007 a răspuns:

Aia de la pompa e buna

| mutulica a răspuns:

Cea de fantana e mai buna, iar cea de la robinet trebuie fiarta mai intai