| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

e probnlema daca la pestii exotici de acvariu le dau 2 feluri de hrana diferita? funda si vot

Răspuns Câştigător
| junkistul a răspuns:

Ceau nu are nimic si eu tot timpu le dau mancare diferita si n-are nimic doar ca o sa cresca mai incet deci nu cresc mari in 3 luni si in 5 luni

3 răspunsuri:
| didicriss a răspuns:

St pesti...nu prea au ce sa li se intample;(dc stateau in rau, lac, mare sau asa mai departe crezi ca mancau cine stie ce;(

| Bogdi_Bogdan_1992 a răspuns:

Nup poti sa le dau de ex vitamine si hrana dar sa nu dai prea multe vitamine
si sa le scimbi apa daca nu zilnic la 2 zilehappy

eu asa fachappy

| Nebunaticii a răspuns:

Intra pe www.nebunaticii33.forumz.ro CEL MAI TARE SERVER DE CS CLASSIC DIN ROMANIA!
(Intra, inregistreaza-te, Distreaza-te! )