| DoDo a întrebat:

Care aveti hi si jucati barn buddy cand pot sa imi iau pisica pierduta? dau fundita

Răspuns Câştigător
| Asdgjkjgs a răspuns:

Trebuie sa dai click pe pisicuta de pe ecran, apoi pe "get help" si astfel inviti vecinii sa te ajute sa o gasesti
e nevoie ca 10 vecini sa te ajute ca sa o gasesti si dupa ce o gasesti o vei avea la ferma ta si iti va aparea unde vrei tu sa o pui.
vecinii te pot ajuta intrand pe profilul tau de hi5, iar la actualizari recnte (acolo unde apare ce ai mai facut in ultimele zile) va scrie ca iti cauti pisicuta iar vecinii trebuie sa dea click pe "mai mult" si gata.
iar dupa ce iti gasesti pisicuta va trebui sa iti gasesti si catelusul :X:X si vei proceda la fel
succes si sper sa o gasesti

3 răspunsuri:
| dianafofiu a răspuns:

Sall! Si eu joc si am dat acolo pe lost kitten si pe share si un neighbour a m-a ajutat sa o gasesc dar nu iti apare la ferma sau ceva.:d

funda plzbig grinbig grin

| adelina_9435 a răspuns:

Trebuie sa dai click pe pisicuta de pe ecran, apoi pe "get help" si astfel inviti vecinii sa te ajute sa o gasesti dupa care e nevoie ca 10 vecini sa te ajute ca sa o gasesti si dupa ce o gasesti o vei avea la ferma ta si iti va aparea unde vrei tu sa o pui.
Vecinii te pot ajuta intrand pe profilul tau de hi5, iar la actualizari recnte (acolo unde apare ce ai mai facut in ultimele zile) va scrie ca iti cauti pisica iar vecinii trebuie sa dea click pe "mai mult".
Sper sa o gasesti.

| adelina_9435 a răspuns:

Funda te rog