| Crissuu a întrebat:

La Barn Buddy cum imi gasesc pisica pierduta? Si cand o gasesc ce se intampla? Va rog. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie 10 vecini care sa dea pe "more."/"mai mult..." cand iti apare anuntul pe pagina cu Actualizari. Dupa aceea primesti pisica, insa fara nici o recompensa pe loc! Apoi ca si celelalte animale. o mangai si primesti 15 XP si 15 coins.Eu am "gasit-o" insa nu stiu din cat in cat timp pot sa o mangai si sa primesc acei bani. si Xp. stie cineva?

5 răspunsuri:
| BlueByMe a răspuns:

Ca sa o gasesti, misiunea spune ca ai nevoie de 10-15 vecini, atunci o gasesti si ca recompensa, iti da banibig grin

| ßarbie a răspuns:

Invatat0-ma si pe minebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune niste afise si o recompensa daca nu du-te pe la vecini si cautal s-ar putea sa te simta si sa miorlae

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde exista "more."/"mai mult pe hi5? ca nu gasesc nicicum?