| rapidista a întrebat:

Care credeti ca este cel mai valoros jucator din Liga I?
Dar cel mai frumos?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai valoros cred ca Florin Costea( ca e al meu tongue ) sau Torje(cel putin era).
Iar cel mai frumos este un frumos: Andrei Marinescu... Un scump kiss blushing

3 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Banel - Banel.
Nu stiu ce sa zic, eu cred ca Unirea Urziceni este o echipa destul de buna, cel putin in Champions League, imi place cum joaca Brandan (adica toata partea stanga e al lui, si defensiv si ofensiv) poate si Apostol, dar in ultimul timp nu mai are valoarea de acum cateva luni.

| daniDeeDee a răspuns:

Toja si frumos si valoros.hee hee

| bosculopulos a răspuns:

Tamash.