| Lucian2204 a întrebat:

Fotbal Liga I: Ce jucator strain a marcat cele mai multe goluri in Liga I?

5 răspunsuri:
| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Wesley happy e cel mai bun jucator strain (brazilian) care a jucat in liga 1 si a marcat 61 goluri in cariera lui (in liga 1)

| alexs99 a răspuns:

Jucatorul strain cu cele mai multe goluri in Liga 1 este Wesley(fost la Vaslui) cu 61 de goluri marcate, el fiind singurul strain golgheter intr-un sezon.

| Ibrahimovic a răspuns:

Wesley Lopez e cel mai bun jucator strain care a jucat in Romania (61 goluri)

| stely65 a răspuns:

Leonel Messi, Neymar si Ronaldo

| TiReXdEpEnEt a răspuns (pentru stely65):

A intrebat in Liga I din Romania!