| sergiu_9840 a întrebat:

Care dintre voi aveti ca pasiune columbofilia?

8 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Da de zoofilie ce zici?smug

| sergiu25bc a răspuns:

Eu cresc porumbei, voiajori, jucatori, si sportivi pentru concursuri, ultima pereche care am vandut-o am luat pe ea 1000 euro, erau campioni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica poze cu Columb? sau cu fii lui Columb? bai sergiu, unchiu meu le avea. da bunicu nu-l lasa sai hraneasca. zicea asa; porumbeii sunt pasari salbatice.se hranesc singure.era hotoman astepta sa dea vecinii mancare la pasari si mancau si porumbeii lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Mihai si am ca pasiune columbofilia. Cresc porumbei Roller, Galateni si in curand si Voiajori. Daca vrei sa Vorbim despre Columbofilie adresa mea este zuzumisu@yahoo.com.Te astept acolo. Eu sunt din Targu Mures.

| ciupy a răspuns:

Poi de-as sti ce e aia ti-as spune un raspuns dar asa... habar n-am...

| Claudiuu7 a răspuns:

Eu cresc porumbei satineti voltati si in viitor voiajori.

| sergiu_9840 explică:

Eu am intrebat care creste porumbei ma nu la care ii plac

| bella62 a răspuns:

Ce vrei sa stii de fapt, despre porumbei sau ce?